DVADESETA UZASTOPNA POBEDA U PRVENSTVU

Podeli:

Dvadesetu utakmicu u prvenstvu Ekonomac je završio dvadesetom pobedom, ovoga puta, pao je novosadski Internacional, ekipa koja je u Jezeru doživela prvi prvenstveni poraz ovog proleća, ubedljivo rezultatom 8-1(6-1). Utakmicu je na sjajan način otvorio kapiten Rnić, evrogolom za televizijske špice, volej udarcem nakon kornera, već u 33 sekundi meča. Nakon par dobrih šuteva na obe strane, gde su se istakli golmani, Matijević i Ramić uvode utakmicu u mirnu luku golovima u 9. i 10. minutu. Tales, koji je na dan utakmice slavio rodjendan, postigao je dva gola u 12.i 13.minutu, od kojih je posebno prvi bio prelepi lob udarac. Konačan rezultat prvog dela postavlja Marko Pršić pogotkom nakon sjajne solo akcije u 15.minutu.

Nastavak meča doneo je još dva pogotka Marka Pršića koji je tako postigao svoj het-trik na ovom meču i postavio konačan rezultat 8-1. Zanimljivost je da je Ekonomac Novosadjane i u meču tokom jesenjeg dela u Novom Sadu porazio identičnim rezultatom 1-8.

Četa predraga Rajića se sada okreće obavezama u polufinalu Kupa Srbije, obzirom da će već u sredu, 18.aprila od 19 časova u hali Jezero, gostovati Nova Pazova, a imajući u vidu dosadašnje rezultate obeju ekipa, ovaj meč je u Kupu praktično finale pre finala, pa se očekuje da će publika u Kragujevcu potpuno uživati u ovoj futsal predstavi.