Ekonomac siguran u Kupu, Srpska poražena za polufinale

Podeli:

Ekonomac je u svom Jezeru sigurno trijumfovao protiv beogradske Srpske u okviru četvrtfinala Kupa Srbije u futsalu rezultatom 5-0(4-0) i tako se plasirao u polufinalnu rundu, na putu odbrane ovog trofeja.

Rajić je dao zadatak svojim momcima da od starta krenu svim snagama na gol rivala, što je rezultiralo sa četiri pogotka u mreži rivala u prvih dvadeset minuta. Mrežu gostiju otvorio je Lazar Milosavljević, najmladji akter u redovima domaćih, postigavši svoj prvi pogodak za najbolji tim Ekonomca u zvaničnim utakmicama. Nakon toga se sjajnom akcijom Igor upisuje u strelce, pa zatim Vitor Hugo, a na konačan rezultat prvog dela postavlja ponovo Igor koji je na majstorski način savladao Tomića.

Drugo poluvreme donelo je dominaciju igrača Ekonomca ali su samo jednom postigli pogodak, strelac je bio Matijević.

Ekonomac će u čekanju žreba za polufinalni meč odraditi treninge u sklopu priprema za derbi kola u prvenstvu, koji će se u subotu od 20 časova odigrati u Novoj Pazovi protiv istoimenog protivnika i dobroznanog rivala.